Koncert folkové zpěvačky Evy Henychové

Společenský program
8. 9. 2021
„Podzimní“ tvoření v létě
„Podzimní“ tvoření v létě
10. 9. 2021
Společenský program
8. 9. 2021
„Podzimní“ tvoření v létě
„Podzimní“ tvoření v létě
10. 9. 2021
zobrazit vše

Koncert folkové zpěvačky Evy Henychové

Vážení klienti,
zajistili jsme pro vás koncert folkové zpěvačky Evy Henychové, která pro vaše potěšení zahraje a zazpívá dne 29. 9. 2021 od 14:00 hodin. Koncertproběhne ve společenské místnosti (ERGO), nebo v případě příznivého počasí na terase domova.

Eva Henychová je nejen zpěvačkou, kytaristkou, skladatelkou i textařkou v jedné osobě, ale především charismatickou osobností, která dokáže zasáhnout srdce lidí všech generací. Její písně jsou osobní výpovědí člověka, který umí nahlédnout hluboko pod povrch skutečností všedního života. Její předností je bezprostřední navázání kontaktu s publikem.

Vystupuje po celé republice, vyhledává zejména prostory menších klubů, čajoven, hradů, zámků, kostelů a kaplí, kde její něžná hudba s texty provokujícími k přemýšlení nejlépe vyzní. Uskutečnila také několik cest k českým krajanům do zahraničí. Hrála už v Belgii, Bosně a Hercegovině, Chorvatsku, Moldavsku, Polsku, Rakousku, Francii, Rumunsku, Španělsku a na Ukrajině. Odehrála také již přes 70 koncertů pro odsouzené ve věznicích v Čechách i na Slovensku. V současnosti má za sebou celkově více než 1 500 samostatných recitálů.

Eva Henychová vydala celkem čtyři alba autorských písní Svítání (1996), Za stěnou z papíru (2000), Všechno je jinak (2004) a Sinaj (2010). Nyní se připravuje páté, ze kterého by Vám chtěla některé písně představit.